2020-2021 Öğretim Yılı 1. Dönem Performans Ödevleri

  • Not: AMP9A ve AMP9B Sınıflarında, öğrenci numaralarının değişmesi, yeni gelen öğrenciler olması nedeniyle sınıf listeleri değiştiği için gruplardaki öğrencilerde değişiklik olmuştur. Aşağıda 28.10.2020 itibariyle güncel performans çalışmalarını indirebilirsiniz.

Performans Çalışmalarını Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar İle İlgili Açıklamalar:

  1. Performans Çalışmalarınızı Word programında, ya da powerpoint programında aşağıdaki kurallara uygun olacak şekilde hazırlayıp ad, soyad, sınıf bilgisiyle e-posta ile gönderilecektir. 
  2. Performans Çalışmalarının Son Teslim Tarihi 2. Kontrol Tarihidir. Son Teslim tarihinden önce Teslim Etmeye Çalışınız, son günü beklemeyiniz.
  3. Bütün Çalışmalarda Kapak Yapılacaktır. Kapakta; Ödevi Hazırlayan Bilgileri, Ödev Konusu, Ders Öğretmeni vb. bilgiler yer alacaktır.
  4. Ödevin Son Sayfası Kaynakça Sayfası Olacak ve Yaralandığınız Web Sitelerinin adresleri, kitapların isimleri vb. gibi bilgiler yazılacaktır. Sadece ders kitabından veya modüllerden değil farklı kaynaklardan yararlanılacaktır.
  5. Çalışmanızı teslim ederken Kapak ve Kaynakça sayfasını unutmadan elektronik ortamda (e-posta) gönderilecektir.
  6. Uygulama Örnekleri yapacak öğrenciler, yaptıkları uygulama dosyalarını USB flash bellekle yada e-posta ile teslim edeceklerdir.
  7. Herkes çizelgedeki kendi adının karşısındaki performans çalışmasını araştıracaktır.
  8. Çalışmalar Bireysel ve Özgün olmalıdır. 

Hepinize İyi Çalışmalar. 

Diğer Yazılar

Yorum Yap