Her Gün Bilişim Teknolojileri İle İlgili 1 Adet Ücretsiz E-Kitap!

Yazılım dünyasına yeni başlayan herkes için ilk adım ilgili konuya dair bir kaynak edinmektir. Bu kaynak dinamik web sayfaları, videolar, podcastlar, sanal kurslar olabileceği kitap e-kitap veya basılı kitap da olabilmektedir. Her ne kadar basılı kaynaklar çeşitli nedenlerden ötürü popülerliğini yitirse de dijital kaynaklara rağbet gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

2004 yılında İngiltere’de kurulan Packt Publishing bu anlamda kaynak içerik üretmeye odaklanmış bir firma. Bu zamana kadar 7500’ den fazla kitap ve video yayınlayan firma, ek olarak her gün ücretli bir kitabını ücretsiz olarak hediye ediyor!

Ücretsiz kitaptan faydalanmak için öncelikle bir üyelik açıyorsunuz. Daha sonrasında üyeliğinizle giriş yaparak aşağıdaki linki her gün ziyaret edebilir ve ücretsiz kitabınızı alabilirsiniz. Her kitabın süresi 24 saatle sınırlı. Bu süre geçtikten sonra kitaba sahip olmak için para ödemeniz gerekiyor.

Arşivinize kitabı ekledikten sonra dilediğiniz zaman PDF, ePub, Mobi formatlarında cihazınıza indirebilir veya online olarak okuyabilirsiniz. Tamamen ücretsiz!

Bir sonraki gün hangi kitabın ücretsiz sunulacağı belli değil, bu sebeple her gün siteyi ziyaret etmekte fayda var. Ancak önemli bir hususu belirtelim ki kitaplar İngilizce.

Hemen ücretsiz kitabınızı almak için linke tıklamanız yeterli: packtpub.com