PUBG Mobil günlük oyuncu sayısı dudak uçuklatıyor!

Geçtiğimiz aylarda resmi olarak iOS ve Android versiyonları yayınlanan PUBG Mobil, mobil arenanın en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başardı. Kısa süre içerisinde oyuncu sayısını korkunç bir noktaya çeken yapım, an itibariyle 10 milyon günlük kullanıcıya ulaştı! PUBG Mobil günlük oyuncu sayısı tüm rakiplerine fark attı.

PUBG Mobil günlük oyuncu sayısı ile büyülüyor!

Ücretsiz olarak sunulduktan sonra sadece bir hafta içerisinde 100’den fazla ülkede en çok indirilen oyun olmayı başaran PUBG Mobil, PC versiyonunun rekorlarını devralmış gibi görünüyor.

Yayınlandığı günden bu yana övgüler alan PUBG Mobile, 2018 Google Play Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Oyun” ve “En İyi Topluluk Oluşturan Oyun” kategorilerinde aday gösterilerek, iki kategoride aday olan tek oyun olmayı da başardı.

Bizim de birçok içerik ürettiğimiz PUBG, popülerliğini hızla arttırmaya ve tüm rakiplerine fark atmaya devam ediyor. Oyunun mobil tarafta halen büyük güncellemeler alması ve PC versiyonu ile çok benzer olması, oyuncuları en çok çeken unsurların başında geliyor.

Çöl haritası Miramar‘ın da oyuna eklenmesiyle PUBG fırtınası uzun süre daha, bu kez mobilde, esecek gibi.