USB Show-Bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz USB Flash belleklerin içerisinde bulunan gizli klasörlerin görüntülenmesini sağlayan bir programdır.

Web Sitesi Linki: http://usbshow.net/

Belleklerinize bulaşan kısayol virüsünden dolayı içerisinde bulunan dosya ve klasörler gizli bir şekilde bulunmaktadır ve görüntülenme problemi yaşanmaktadır. USB Show programı sayesinde USB belleklerinizin kısayol virüsüne yakalandığı zaman içerisindeki verileri kurtarabilirsiniz.

Programın Artı Yönleri

1- USB Show uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
2- 
Bilgisayarınız üzerinden USB Show programını kullanmak için herhangi bir kurulum yapmanız gerekmez. Bilgisayarınıza programı indirir indirmez kullanabilirsiniz.
3- USB Show programı, kısayol virüsü bulaşan USB belleklerinizin içerisindeki tüm dosyaları kurtarmanızı sağlar.

Programın Eksi Yönleri

1- USB Show programı çok sık güncelleme almıyor. Bu olay programın çalışmasında aksaklıklar olma ihtimalini arttırıyor.
2- Program üzerinde çok yüksek boyutlu dosya içeren USB Flash belleklerinizi açmak istediğiniz zaman durduruldu hatası ile karşılaşabiliyorsunuz.

USB Show programı nasıl yüklenir?

Bilgisayarınıza USB Show programını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Program boyutu çok küçük olduğu için indirme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

USB Show programı nasıl kurulur?

Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz USB Show programını hiçbir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

USB Show programı nasıl kullanılır?

Bilgisayarınıza USB diskinizi bağladıktan sonra USB Show programını çalıştırın. Ekran üzerinde bulunan liste üzerinden bağlantısı sağlanmış olan USB belleklerinizi görüntüleyebilirsiniz. Eğer içeriğini görüntülemek istediğiniz USB belleği liste üzerinde bulamıyorsanız yanında bulunan yenileme butonuna tıklayınız.

Liste üzerinden içeriğini görüntülemek için USB Belleği seçtikten sonra USB Show butonuna tıklayın ve USB Belleğin içeriğini görüntüleyin.

Diğer Yazılar

Leave a Comment